Duyuru Ramazan Ayı Etkinliği

  Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

  • Ramazan Ayı Etkinliği

   Metin2Fix Ramazan Ayı Etkinliği


   Bir kapıya bir kere gidersin, ikincisinde utanırsın ama bir kapı var ki her gün gidersin, gitmelere doyamazsın çünkü bilirsin
   seni kapısından kovmayacak bir tek “O” vardır. Her gün içini dökersin bir “O” sıkılmaz senden, bir “O” affeder seni, bir “O” yüzüne vurmaz ayıplarını.
   Seni senden daha iyi bilendir. Rabbim bu mübarek Ramazan ayı hatırına ayıplarımızı örtsün, günahlarımızı affetsin…Amin. Hayırlı Ramazanlar.

   Ramazan Eventi Metin2Fix'te yerini aldı.


   GENEL BİLGİ

   Ramazan boyunca devam edecek bu etkinlikte üç krallıkta NPC Tarihçi ve NPC Niyetli Vatandaş görülecektir.


   NPC TARİHÇİ İŞLEVİ


   Tarihçi
   • Tatlı yiyelim tatlı konuşalım
   NPC Tarihçi Seçeneklerinden tarihçiyi sorguladığınızda Tatlı yiyelim tatlı konuşalım Seçeneği açılacaktır. 10 adet Simit Karşılığı 1 adet Tatlılar verecektir.
   • Enfes Simit
   Bu işlem sırasında Enfes Simit Seçeneği de açılmış olur.Nesne Market ürünü olan İftar Tabağı ve 10 simit ile NPC Tarihçiyeverdiğimiz de bize bir adet Dolu İftar Tabağı verecektir.
   • Bereket Meyvesi
   Her 24 saatte bir NPC Tarihçi ye giderek 1 Bereket Meyvesi alabilirsiniz etkinlik sonunda topladığınız meyveleri Karayağız Mührü ile takas edebilirsiniz.
   NPC NİYETLİ VATANDAŞ İŞLEVİ


   Niyetli Vatandaş
   NPC Niyetli Vatandaş Her krallıkta ilk köyün harita etrafında dolanan olarak görülmektedir.
   • Açım
   Niyetli Vatandaşa tıkladığınızda açılan seçenekten durumunu okuyup ona NPC Tarihçi aldığınız bir adet Dolu İftar Tabağıverdiğinizde sizi Bereket Sandığı ile Ödüllendirecek.
   Ramazan Etkinliği 2. Kısım:
   NPC Tarihçi ayrıca size her gün bir meyve verecektir. Etkinlik boyunca meyveleri toplamaya devam edin, etkinlik sonunda meyveleri bineği ile takas edebilirsiniz.Ne kadar fazla meyve verirseniz, bineğin kullanım süresi o kadar uzun olur .
   • 5-10 Meyve -> 7 gün 12 sat ( Gerçek Oyun Süresi )
   • 11-24 Meyve -> 15 gün, ( Gerçek Oyun Süresi )
   • 24-27 Meyve -> 30 gün, ( Gerçek Oyun Süresi )
   • 28-99 Meyve -> 60 gün ( Gerçek Oyun Süresi )
   Değerli Oyuncularımız;
   Ramazan etkinlik Programında aktif olacak ögeler aşağıda sıralıdır:
   Ramazan Etkinliği 1. Kısım:
   Seviyenize uygun oyun içerisinde bulunan Canavarları kesip Simit düşürmeniz gerekmektedir, devamında iki şekilde ilerleye bilirsiniz.
   1. Ramazan simitini Tarihçi`ye vererek Tatlı alabilirsiniz.
   2. Ramazan simitini Nesne marketten alacağınız iftar tabağı ile birleştirerek ‘İftar’ yapabilir iftarı Oruçlu NPC ile takas ederek çeşitli itemler ile dolu bir Kutu alabilirsiniz.

   Ramazan Eventi Metin2Fix'te yerini aldı.